Фотошпалери для вітальні

Активні фільтри

Фотошпалери Boat  3601010054

від 350,00 грн.
від 508,00 грн.

Фотошпалери Mustang GT  3601010026

від 350,00 грн.
від 508,00 грн.

Фотошпалери Сова  3601010002

від 350,00 грн.
від 508,00 грн.

Фотошпалери для вітальні купити в інтернет магазині Art-Fotoshpalery

Сучасні фотошпалери у вітальню дозволяють створювати якісні та яскраві полотна, за допомогою яких можна зонувати чи перетворити приміщення. Їхня ціна цілком демократична, а тому зміни в інтер'єрі можна здійснити без істотних фінансових витрат.

Якими бувають фотошпалери для вітальні

Асортименти шпалер дуже великий, що дозволяє вибрати з каталогу той варіант, який буде влаштовувати за всіма параметрами. Це можуть бути зображення, нанесені на:

 • папір;
 • флізелін;
 • текстиль;
 • вініл.

Найдешевші — паперові фотошпалери. Але вони підходять для сухих і притінених кімнат і як тимчасовий варіант, коли потрібно недорого і швидко оновити ремонт. Найбільшою популярністю користуються флізелінові фотошпалери. Вони міцні, якісні, яскраві та ціна їх цілком прийнятна. Папір та флізелін – екологічні матеріали, але на відміну від паперових, флізелінові шпалери легше клеяться на стіну та служать довше. Вони не бояться вологи та сонця, їм не загрожує втрата привабливості через механічні пошкодження.

фотошпалери у вітальні

Текстильні шпалери - якісний, дорогий, тому рідко використовуються в інтер'єрі вітальні фотошпалери, що виготовляються з бавовни, льону, шовку. Вінілові полотна мають різну основу, але головним у них є покриття, виконане з полівінілхлориду, який надовго зберігає блиск і яскравість картинки. Вінілове покриття не сприяє повітрообміну, погіршуючи мікроклімат приміщення. Тому найкращим варіантом для кухні стануть флізелінові шпалери з вініловим покриттям, міцні, але дихаючі.

Як правильно розміщувати фотошпалери у вітальні, залежно від її розміру

Фотошпалери - матеріал універсальний, але перш ніж їх поклеїти, необхідно переконатися, що полотно, що сподобалося, відповідає стилістиці приміщення, його розмірам і ступеню освітленості. Також слід пам'ятати що:

 • для візуального збільшення кімнати фотошпалери обклеюють одну стіну. Інші три повинні залишитися вільними від зображень;
 • невелика вітальня здасться ширшою, якщо фотошпалери приклеїти на найвужчу стіну;
 • у прямокутному приміщенні використовуються широкоформатні полотна, приклеєні на широку стіну. З ними кімната здаватиметься квадратною.

Шпалери з фото не можна завішувати телевізором або захаращувати меблями.

Як вибрати колір

Вибирати фотошпалери у вітальню потрібно ретельно, щоб зображення гармонійно виглядало в інтер'єрі, надаючи приміщенню тепло або затишну прохолоду. Не можна використовувати похмурі тони, що настроюють на негативні думки і візуально зменшують площу вітальні.

Краще у вітальню купити шпалери в стриманих благородних тонах без різких контрастів. Це можуть бути поєднання:

 • бірюзи з пісковим чи бежевим;
 • кавових відтінків зі світло-бежевим чи молочним;
 • шоколаду з оливковим;
 • сріблясто-сірого з білим;
 • білого та блакитного з відтінками коричневого;
 • білого та бежевого з позолотою;
 • сірого з помаранчевим, теракотовим, білим.

Деякі кольори можуть негативно позначатися на душевному стані того, хто дивиться. Якщо в будинку є люди похилого віку, то від чорних і фіолетово-синіх шпалер доведеться відмовитися, оскільки вони можуть викликати занепад сил, спровокувати депресію.У цьому випадку фотошпалери у вітальню купити потрібно в спокійнішому і м'якішому забарвленні, наприклад, у морській тематиці або із зображенням природи.

фотошпалери нічне місто у вітальні

Колекція зображень для вітальні кілька рекомендацій щодо вибору та розміщення

При виборі місця для полотна з фотодруком слід враховувати, що:

 1.  Фотошпалери добре виглядають у зоні відпочинку, тобто на стіні за або перед диваном, без телевізора та інших меблів на фоні.
 2.  Зображення із перспективою візуально розширюють простір. Для цього варто придбати річку або стежку, що тікає в далечінь, вікно або терасу з панорамним пейзажем.
 3.  У маленькій вітальні добре виглядають шпалери з квітковою, морською тематикою. Підходять для неї зображення міських вулиць, садів, гористої місцевості.

Також можна купити 3д фотошпалери у вітальню з абстракцією, що підходить для стилю лофт та ганьби-тік. У колекції інтернет-магазину ці зображення представлені у чорно-білій та сірій гаммі. Для оформлення неповторного інтер'єру можна замовити в Україні фотошпалери з індивідуальним друком, вартість яких залежатиме від площі та обраного матеріалу.