Фотошпалери для передпокою

Активні фільтри

Фотошпалери NYC brigde  3601010097

від 350,00 грн.
від 508,00 грн.

Фотошпалери Сходи  3601010044

від 350,00 грн.
від 508,00 грн.

Фотошпалери Лев  3601010024

від 350,00 грн.
від 508,00 грн.

Фотошпалери Шлях  3601010004

від 350,00 грн.
від 508,00 грн.

Як підібрати фотошпалери для передпокою

Будь-яка кімната повинна оформлятися стильно та грамотно, незалежно від її функціонального призначення. Але часто власники квартир економлять на передпокої, вважаючи, що вона не заслуговує на особливу увагу, а тому витрачатися на неї не варто. Насправді її можна зробити красивою без суттєвих витрат за допомогою фотошпалер.

фотообои для прихожей каталог

Особливості фотошпалер для передпокою

Вибираючи фотошпалери для передпокою враховують, що вони мають бути:

 • вологостійкими. На їх упаковці має стояти маркування у вигляді двох або трьох хвиль. Вона означає, що шпалери можна мити;
 • міцними. Про це свідчить зображення щітки, що підтверджує стійкість матеріалу до механічних пошкоджень та чищення.

Переліченими якостями володіють фотошпалери на флізеліновій основі та вінілові. А ось фотополотна на паперовій основі, ціна яких дуже приваблива, біля входу в квартиру краще не клеїти або використовувати як тимчасовий декор. Особливо швидко папір стане непридатним у вузькій передпокої через регулярний механічний вплив.

фотошпалери для предпокою фото

Критерії вибору фотообоїв у предпокій

Вибираючи фотошпалери на стіну в передпокій потрібно пам'ятати таке:

 1. Для неї підходять фотошпалери на флізеліні чи вінілові. За ними легко доглядати і, на відміну від паперових, вони клеяться легше, служать довше, а в інтер'єрі виглядають ефектніше.
 2. Горизонтально розташовані зображення візуально розширюють стіни, а фотошпалери до передпокою з вертикальним малюнком піднімають низькі стелі.
 3. Щоб увага вхідних концентрувалася на фотошпалерах, на додаток до них слід вибрати максимально спокійне оздоблення сусідніх стін.
 4. Темні кольори, у тому числі варіації гірчичного, оливкового та охри, добре виглядають у просторих коридорах, а для маленьких передпокоїв більше підходять світлі відтінки, краще холодних тонів.

Панорамне зображення можна приклеїти до стіни, яка добре проглядається. При виборі малюнка не можна забувати, що в темну передпокій слід купити світле панно з помірно яскравим сюжетом, що налаштовує на позитив.

Колекція зображень для передпокоїв: топ-6 варіантів

Фотошпалери в маленький передпокій необхідно підбирати так, щоб малюнок і фактура гармонували із сусідніми стінами та обстановкою кімнати. Фахівці рекомендують дотримуватись позитивних та стриманих сюжетів, кольорова гама яких слід повторити в інтер'єрі приміщення.

На думку дизайнерів, купити фотошпалери до передпокою краще в одному з наступних стилів:

 1. Еко. Підходять зображення природи, рослин та тварин, обов'язково у світлих тонах, характерних природній кольоровій гамі.
 2. Урожай. Щоб фотошпалери виглядали сучасно та стильно необхідно подбати про те, щоб меблі, оздоблення стін та стелі, а також освітлення відповідали обраному напрямку.
 3. Арт-деко. Для оформлених у цьому стилі приміщеннях підходять етнічні мотиви та абстракція, а також стилізовані зображення тварин, рослин.
 4. Екзотичний. Затребуваний тренд, що підходить для яскравих та оригінальних інтер'єрів. Щоб фотошпалери з екзотичною тематикою у передпокої виглядали гармонійно, вибирають невеликі полотна спокійних, приглушених тонів.
 5. Класичний.Шпалери в передпокої в класичному стилі можуть бути як зі спокійними малюнками в м'яких кольорах, наприклад, природою, морською тематикою, так і абстрактними графічними зображеннями. Допускається використання фотошпалер з широкими смугами, різними предметами та візерунками із хитросплетених геометричних фігур.
 6. Сучасний. Добре виглядає у квартирах з великою площею, наприклад у хрущовці. Йому характерні урбаністичні малюнки, стилізовані та реалістичні, а також фото з різноманітними архітектурними об'єктами.

фотообої для маленького предпокою

Як розмістити і з чим поєднувати фотошпалери

Шпалери, що розширюють простір, можна поклеїти на стіну, двері, стелю. Оздобленням для них стане камінь, цегла, дерево або їхня імітація, що вигідно підкреслює урбаністичний дизайн. Також шпалери для передпокою можна обрамити декоративною штукатуркою, яка добре поєднується з класикою.

Якщо на полотна нанесено яскравий малюнок, то для сусідніх стін слід придбати однотонні шпалери в ідентичній кольоровій гамі або пофарбувати стіни, а межі, де закінчуються шпалери та починається фарба прикрити молдингами. Прийом надасть зображенню закінченості і добре виглядатиме в будь-якому, навіть класичному інтер'єрі.

Шпалери з фотодруком можна купити в офлайн-магазині або замовити з онлайн каталогу, де під усіма позиціями прописані ціни та розміри. Любителям неординарних рішень підійдуть фотошпалери в інтер'єрі передпокою.