Візерунки

Знайдено товарів: 51.

Показати 1-32 з 51 товарів

Активні фільтри

Фотошпалери з візерунками купити в Україні для квартири або приватного будинку 

Фотошпалери з геометричними візерунками на флізеліновій основі

Існують різні декоративні матеріали і їх поєднання, які можна використовувати, щоб внести в ваш будинок прості зміни, які зроблять зміні в приміщенні. Сьогодні поговоримо про декорування шпалерами! Бюджетні фотошпалери на паперовій основі - чудовий матеріал декору, який можна застосувати до свого інтер'єру для миттєвого оновлення. 

Оздоблення шпалерами - це спосіб змінити внутрішній простір без особливих зобов'язань. Уявіть, що ви хочете змінювати свій простір кожні кілька років. З шпалерами це можливо і більш рентабельно, ніж повністю заново винаходити простір, вириваючи стіни або змінюючи внутрішню столярку. А з фотошпалерами це ще й унікальний дизайн кімнати! 

Фотошпалери з візерунком придбати в інтернет-магазині "Арт-Фотошпалери" під замовлення 

Фотошпалери геометричними лініями та візерунками в інтер'єрі

Чи обов'язково ваш будинок повинен бути «сучасним» з відповідності сучасним трендам дизайну інтер'єру? В останні 2-3 роки в світовому співтоваристві дизайнерів мікротрендом став mid-century дизайн 50-70-х років в створенні еклектичних стилів.  

Особливості стилю mid-century:  

  • заряджає енергією, комфортний в обробці і декорі;
  • відкрите планування приміщення, максимум світла;
  • дерев'яні меблі з тонкими ніжками;
  • колірна палітра: темно-зелений, сливовий, пісочний, бордовий;
  • використання поп-арту, абстрактних картин;
  • принти та візерунки в оздобленні стін.

Фотошпалери з візерунком: трендові малюнки, які завжди актуальні

Фотошпалери з індійськими візерунками в вітальні

Фотошпалери з візерунками замінять старі, радянські шпалери яскравими фарбами, своєю новизною патернів. Патерн ˗ повторюється орнамент з будь-якими елементами: дрібні фігури, графіка, геометрія, листя і т.п. Відмінним рішенням буде комбінація декількох малюнків. На частині фотошпалер можна використовувати класичні патерни: «Дамаску візерунок», «грецький меандр», «гусяча лапка», «Пейслі» в стилях етно, сканди і класика. 

Патерни і візерунки - це завжди фірмовий стиль, і ваш особистий бренд втілиться на стінах спальні, вітальні і навіть кухні. Зверніть увагу на матеріал, який вже зовсім скоро може відправитися до вас в рулонах з балійськими або індійськими візерунками, морозними королівськими раскрасами поверне вас назад в казкові часи.

Шпалери «Візерунки» купити престижний декор за ціною виробника

Фотошпалери з кельтськими візерунками фото

Купити фотошпалери з візерунками може кожен і креативити прямо на стінах квартири. Вартість оздоблювальних матеріалів може варіюватися в залежності від обраної основи і порізки широкоформатних шпалер. Слідкуйте за акціями, щоб виконати недорогу друк полотна для дачі або зміни обстановки в офісі. Для відтінків супутніх стін виберете текстури і фони у відповідних розділах сайту, а також читайте блог про фотошпалери: як правильно клеїти, заміряти стіну і що буде актуально в цьому сезоні.