Карта Світу в дитячу

Активні фільтри

Фотошпалери дитячі карти світу - пізнавальні сюжети для дитини

Подорожувати та відкривати нові країни, шукати скарби та намагатися перехитрити піратів – це те, про що мріють практично всі діти. І якщо батьки хочуть підтримати мрії та потяг до далеких подорожей, то при оформленні дитячої варто придивитися до оздоблювальних матеріалів відповідної тематики. Звичайно ж - це фотошпалери карта світу для дітей, які створюють особливий настрій і мають деякий шарм.

Каталог фотошпалер з дитячими мапами

Фотошпалери карта світу дитяча фото

Все частіше для обклеювання житлових приміщень використовуються фотошпалери. І дуже часто їх можна зустріти в оформленні спалень чи дитячих. Сюжетні лінії на них можуть бути будь-якими, але якщо з'явилося бажання фотошпалери в дитячу купити, то в каталозі на вибір представлені:

 • морські, на яких зображені водоймища, берегові лінії та напрямки течій. Домінують у них сині та блакитні тони;
 • політичні, з окресленими державами та його столицями;
 • фізичні. Це найбільш інформативні варіанти карт, розраховані на школярів. Зазвичай вони виконуються в декількох кольорах, що переходять із синього в коричневий;
 • старовинні, що відрізняються кількістю деталей, колірною гамою. Це може бути сучасна, але візуально зістарена карта, і копія оригіналу XVI-XIX століття;
 • рослинного та тваринного світу. На них нанесені водойми та материки, а також тварини, які на них та в них проживають;
 • фантазійні, із чарівними містами, казковими країнами;
 • піратські, з ймовірними місцями перебування скарбів та загубленими містами.

Залежно від переваг і віку дитини можна вибрати різнокольорову або двох-трьох кольорів карту, дрібномасштабний варіант або максимально деталізований.

Про особливості та переваги фотошпалер з дитячою картою світу

Фотошпалери допомагають зонувати простір, відокремити один від одного зону відпочинку, ігри та навчання. Завдяки їм у дитячій з'являється свій стиль, що відображає характер, а може й хобі власника. Крім того вони:

 • легко клеяться без допомоги спеціаліста;
 • коригують простір, візуально зменшуючи чи збільшуючи його;
 • розставляють акценти;
 • приховують деякі недоліки в обробці стін.

Дивлячись на те, що зображено на фотошпалерах, дитина не тільки зможе фантазувати і мріяти, але й прагнутиме дізнатися більше про місця, що його зацікавили. Тому правильно підібрані шпалери карта світу для дитячої кімнати допоможуть у вивченні навколишнього світу, знайомстві з його флорою та фауною, а може й вивченні назв, культури різних країн та населених пунктів. Крім того, подібний декор дозволяє розширити світогляд і ненав'язливо стимулює інтерес зайнятися глибшим вивченням історії, географії.

Фотообої карта світу в дитячу кімнату фото

Якими бувають фотошпалери з картою світу

Малюнок, нанесений на фотошпалери, карта світу в дитячу кімнату відіграє важливу роль, але при їх виборі також необхідно враховувати щільність і характеристики полотна, що використовується для друку. Матеріал може бути:

 1. Паперовим. Друк виходить яскравим і деталізованим. Папір не відрізняється довговічністю, але низька вартість матеріалу дозволяє міняти шпалери часто і без істотних витрат.
 2. Флізеліновим. Щільний, дихає. Також приховують дрібні похибки на стінах і прості у догляді. Їх можна чистити та протирати вологою губкою, а термін служби перевищує 10 років.

Вважається, що в спальні краще клеїти шпалери флізелінові, а паперові вибирати як тимчасовий варіант. Наприклад, друк на папері допоможе зрозуміти те, наскільки зображення, що гармонійно сподобалося, виглядатиме в інтер'єрі, а через деякий час купити фотошпалери карта світу дитяча з флізеліну, з аналогічним або іншим, абсолютно іншим варіантом.