Як правильно зробити виміри стін?

Рівність стін і стель за замовчуванням в квартирах і будинках на жаль не є ідеальною, і якщо Ви не займалися цим питанням під час ремонту, та вирішили поклеїти оздоблювальні матеріали з зображенням - до виміру стін потрібно поставитися дуже серйозно, так як вироби виготовляються безпосередньо під Ваші розміри.

Через нерівності стін, висота і ширина можуть відрізнятися в деяких випадках до 5-7 сантиметрів, що в свою чергу може негативно вплинути на кінцевий вигляд поклеєних виробів на стіні. При вимірах висоти і ширини, ми рекомендуємо робити точки виміру в 4 місцях, наприклад якщо Ви вимірюєте висоту стіни, заміри проводимо в правому і лівому кутку, а також на двох точках приблизно рівновіддалених від кута, також виміри проводимо і по ширині стіни, спочатку  заміри проводимо по підлозі від кута до кута стіни, далі по верхній точці біля стелі і в двох точках по висоті стіни.

Для замовлення завжди потрібно брати максимальну ширину і висоту які ви виміряли, якщо ж взяти мінімальні значення, то після поклейки у Вас на одній стороні буде не заклеєне простір, що буде виглядати не естетично.