Автомобілі

Знайдено товарів: 97.

Показати 1-32 з 97 товарів

Активні фільтри

Фотошпалери Future car  1201010233

від 350,00 грн.
від 508,00 грн.

Фотошпалери «Автомобілі» в інтер'єрі: «додаємо» стіні швидкості 

Фотошпалери з гоночними автомобілями

Оформлення кімнати для підлітка або ж певної зони в комерційному приміщенні вимагає уточнення різних аспектів. Не тільки технічних. Естетика і інтереси також потрібно враховувати. Фотошпалери з автомобілями - це особлива категорія, яку можна назвати "чоловічою". Швидкі боліди, суперкари і кросовери. Рідкісні автомобілі, такі як Pagani, Mclaren і звичайно ж Ferarri. Витонченість і стиль, кількість ідей, які можна втілити - безмежні. 

Що стосується технічних аспектів варто звернути увагу на такі:

 1. Стан стіни, зокрема, наскільки вона рівна.
 2. Рівень вологості в приміщенні.
 3. Наскільки довго і інтенсивно на стіну потрапляє сонячне проміння протягом дня;
 4. Функціональне призначення простору. 

Відповівши на питання, виберіть ідеальне рішення декору за технічними характеристиками. Ми пропонуємо купити фотошпалери автомобілі високої якості, які стануть прикрасою стіни за рахунок свого унікального і популярного малюнка - машин. Говорячи про основні варіанти зображення, дизайнери інтернет-магазину "Арт-Фотошпалери" пропонують в каталозі: 

 • Спортивні;
 • Сучасні;
 • Ретро;
 • Фантастичні і мультиплікаційні;
 • Вантажну та важку спеціалізовану техніку - пожежні, екскаватори. 

Для яких приміщень підходять полотна? 

Флізелінові шпалери з машинами в Україні

Перше, що спадає на розум, коли говоримо «фотошпалери авто», це в кімнату для хлопчика, підлітка, гонщика :). Це не означає, що дівчатка не люблять такий стиль, але все ж частіше його вибирають саме хлопчаки. При цьому подібний малюнок стане прикрасою і інших кімнат в квартирі або приватному будинку. Наприклад, так можна оформити стіну в студії, вітальні, їдальні або ж навіть на балконі, підкресливши сферу зайнятості власників житла, або додати вінтажного ефекту за рахунок малюнка ретро-автомобіля. 

Використовуються фотошпалери з машинами і для декору комерційних приміщень серед яких: 

 • Магазини, особливо іграшок.
 • Офіси.
 • Тематичні готелі, ресторани, паби. 

Способи нанесення фотошпалдер на стіну

Традиційно, повноцінний малюнок клеїться на одну стіну, а інші декоруються в шпалери спокійного відтінку і фактури, або ж оформляються за допомогою штукатурки і фарби. Прикрасити окремий фрагмент можна рамками і молдінгами. 

Фотошпалери для хлопчика машини

Наперед продумайте потрібний розмір вставки. Повноформатний принтер друкує полотно з максимальними габаритами сторін до 1 метра, але, якщо потрібен фрагмент більше, тоді зображення «розбивається» на квадрати і прямокутники, що з'єднуються в цілісний малюнок при поклейке полотна. 

Що враховувати , коли потрібно купити фотошпалери машини? 

Принциповий аспект - тип основи. Виробник пропонує різні рішення по ціні і функціоналу. Флізелін - щільна основа з безліччю текстур, стійка до вологи і механічних пошкоджень. Дорожче рішення - вініл - теж має кілька варіантів текстур і закриває нерівності стіни. Бюджетне рішення - папір, але вона підходить виключно для ідеально вирівняних стін, зокрема тих, що зашиті гіпсокартоном.

Вибираючи фотошпалери машини в інтер'єрі, крім візуальної крупності центрального компонента, варто звернути увагу на те, яким способом друку виготовлено принт. На ринку України інтернет-магазини пропонують такі рішення: 

 1. Латексний - фарба на водній основі.
 2. Екосольвентний - принт на основі розчинника, стійкого до вигорання;
 3. Ультрафіолетовий - малюнок фіксується на волокнах основи за рахунок впливу ультрафіолетових променів. 

Кожен спосіб має свої переваги. Латексний не втратить точності принта в приміщеннях з високою вологістю і екологічно безпечний, екосольвентний - ідеально підходить для кімнат з високою інтенсивністю освітлення, ультрафіолетовий - демонструє тривале збереження кольору. 

Фотошпалери з автомобілем Ламборджини

Самостійно або разом з дизайнером зможете знайти в каталозі фотошпалери для хлопчика машини, які прикрасять акцентну стіну в його кімнаті. Уздовж неї може розміщуватися диван, шведська стінка, або зовсім вона буде повністю вільною, щоб на підлозі організувати ігрову зону. Добре працює уздовж акцентної стіни без захаращення рисунка установка меблів для зберігання речей - шаф, комодів. Цю зону можна підсвітити спрямованими світильниками. Як декор інших стін виберіть спокійні шпалери за кольором і текстурою або ж фарбу.

Переваги замовлення шпалер в інтернет-магазині "Арт-Фотошпалері" 

 1. Висока якість кожного рулону.
 2. Великий каталог вибору малюнка, але, якщо не знайшли потрібний, надішліть фото, і ми завдамо його на полотно.
 3. Діапазон вартості за рахунок шпалер з різних матеріалів і з трьома варіантами нанесення принта.
 4. Наявність детального опису кожного пропозиції з ілюстраціями.
 5. Швидка відправка по всій країні.
 6. Безкоштовна візуалізація і цветопроба матеріалу основи.

Потрібні преміальні фотошпалери із зображенням автомобіля? Завжди раді вам допомогти!