Фотошпалери в Запоріжжі: купити полотна для вашого нового інтер'єру

При проектуванні нового будинку, переплануванні або зміні обстановки завжди хочеться зробити простір максимально комфортним і затишним, зробити так, щоб житло гарантовано відображало індивідуальність господарів і повністю задовольняло всі їхні потреби. Саме тому фотошпалери в Запоріжжі є відмінним варіантом, який допоможе реалізувати задумане.

Популярні товари

Категорії товарів

Квіти та рослини

Море та пляж

Сучасне місто

Природа

Мапи Світу

Чорно-білі

Абстракції

Їжа та напої

Автомобілі

Будьте в курсі останніх подій і акцій

Новини, спеціальні пропозиції, рекомендації та поради від дизайнерів дивіться в наших соціальних мережах і розсилці.

Наші соціальні мережі

Фотошпалери Запоріжжя - галерея готових робіт

Великий вибір матеріалів

У каталозі продукції представлені фотошпалери з трьох матеріалів основ і на п'ятнадцяти текстур на вибір.

Допомога дизайнерів у виборі

Наші дизайнери підготують візуалізацію інтер'єру з вибраними зображеннями.

Колорова проба готових матеріалів

Безкоштовно відправляємо зразки готових матеріалів для того, щоб оцінити якість матеріалів, кольору і друку.

Друк абсолютно будь-якого зображення

Якщо немає відповідного зображення, є велика база на фотостоках. Ви можете надіслати своє зображення, дизайнер підготує макет для друку вироби.

Широкоформатні фотошпалери в місті Запоріжжя - з чого виробляються

В процесі друку готових фотошпалер використовується три матеріали основи:

  1. Паперова.
  2. Флізелінова з вініловим покриттям.
  3. Чистий флізелін (еко). 

Глянець (паперова) є базовою основою. Має характерний блиск при потраплянні світла. Щільність 115 гр / м2.  

Флізелінові фотошпалери з вініловим покриттям в Запоріжжі - кращий вараінт по співвідношенню ціна/якість. Це щільна основа - 310 гр/м2. Має 13 текстур на вибір. Дану основу можна протирати вологою ганчіркою. Підходять для будь-якого типу приміщення, ванни, кухні, вітальні, спальні, комерційних приміщень.

Чистий флізелін - екологічно чиста основа. Схожа на паперову, тільки без характерного, глянцевого блиску. Щільність - 130 гр/м2.

Друк готового виробу

Все друкується на широкоформатних принтерах з високою роздільною здатністю для максимальної деталізації. Використовуються латексні чорнила. Після друку, виріб поділяється на рівнозначні частини, висота і ширина яких дорівнює одному метру. Це дозволяє без особливих складнощів зібрати малюнок з правильними стиками. 

Після цього, виріб упаковується в захисний тубус для транспортування і відправки замовнику. Тубус виконує протекторну функцію, при цьому рулон не має деформації і грубих згинів.

Отримайте більше інформації при замовленні фотошпалер в Запоріжжі

В процесі вибору зображення досить складно уявити, як буде виглядати той чи інший малюнок на стіні. Для цього є опціональна функція візуалізації інтер'єру. Необхідно відправити менеджеру фотографію приміщення і стіни, де будуть клеїтися шпалери. Дизайнер підготує макет, щоб подивитися, наскільки підходить обраний малюнок. 

Крім цього фахівці інтернет-магазину відправляють колірні проби матеріалів за запитом клієнта. Потрібно визначитися з малюнком, основою і текстурою, якщо обрана флізелінова основа з вініловим покриттям. Друкарі зроблять тестові зразки. Таким чином є можливість оцінити якість друку, матеріалів і текстури.  

Всі послуги є безкоштовними.

Чому варто віддати перевагу фотошпалерами в Запоріжжі

Насправді, якщо підходити до справи з душею і ретельно все планувати - зробити красиво можливо з будь-якими матеріалами. Говорячи про фотошпалери потрібно уточнити, що такі вироби:

  1. Мають сучасний вигляд.
  2. Здатне здивувати.
  3. Є широкий потенціал для реалізації творчого підходу в дизайні. 

Якщо потрібно зробити обробку стін під який-небудь стиль, або акцентувати увагу на деталях, які характеризують власника кімнати - фотошпалери варіант, який точно потрібно розглядати до покупки. Ми ж зі свого боку постараємося зробити все максимально швидко і якісно!