Фотошпалери карта світу

Знайдено товарів: 116.

Показати 1-32 з 116 товарів

Активні фільтри

Карта світу фотошпалери - можливість вивчати і подорожувати країнами

Фотошпалери з картою Світу на білому фоні в інтер'єрі

Практичні і красиві фотообої карта світу на стіну стануть важливим аспектом інтер'єру, який оформлений в різних стилях. Для класичного - це можливість додати строгості і лаконічності, для вінтажного - оформити стіну, яка візуально состарена, для модерну - практичний варіант виділити колірні тренди і задати настрій у всій кімнаті. В інтернет-магазині "Арт-Фотошпалери" представлені товари різного сегменту. Наперед думаючи над тим, як оформити кімнату самостійно або за допомогою дизайнерів, варто визначити відповідний розмір полотна, з урахуванням таких аспектів:

 1. Буде це повноцінний декор або частковий у вигляді орнаменту.
 2. Чи передбачений додатковий декор у вигляді шпалер спокійних відтінків.
 3. Чи будуть прикрашати вставки дерев'яні, пластикові, поліуретанові молдинги як рамки.

У каталозі представлені кращі рішення від виробника в різному розмірі. Всі полотна друкуються на широкоформатному принтері, що дозволяє отримати практично будь-якого розміру зображення. Полотно складається з частин, поєднуючи які утворюється цілісний малюнок. Довжина фрагментів 1х1м.

Карта світу фотообої - технічні особливості

Фотообої карта світу бумажні в інтер'єрі фото

У виборі найбільш підходящого для стіни полотна з картою світу, варто враховувати такі аспекти:

 1. Матеріал основи.
 2. Тип текстури.

В каталозі представлені рішення в широкій ціновій політиці - від бюджетного до більш дорогого. Різниця вартості визначається матеріалом основи:

 1. Паперові - бюджетні, швидко клеяться, але менш щільні.
 2. Флізелін без покриття - матова текстура та екологічна основа. Більш щільні, ніж папір, але зображення не таке насичене за своїми кольорами.
 3. Флізелін з вініловим покриттям - виділяються щільністю, стійкістю до вологи і механічних пошкоджень, мають більше 10 різноманітних фактур. Ідеальна основа по співвідношенню вартості і якості.

Спосіб нанесення фарби також прямо визначає ціну фотошпалер із зображенням карти світу. Для декору приміщень краще використовувати шпалери з латексною технологією друку - фарба на основі води.

Для яких приміщень купити фотообої карта світу?

Фотообої карта світу дизайнерська фото

Досить універсальне візуальне рішення оптимально підходить для декору як житлової, так і комерційної нерухомості. У першій фізична або політична карта світу на українській мові, або англійській прикрасить коридор, кухню, кабінет з бібліотекою, їдальню, студію.

Пропонуємо фотошпалери карта світу купити в Україні власникам або адміністраторам комерційних, громадських закладів, як ресторани, готелі, салони краси, шоу-руми, бібліотеки, центри розвитку і тренінгів. Такий малюнок гармонійно вписується в різні за площею і інтенсивності освітлення кімнати, але й вигідно виглядає як повноцінне полотно для декорування стіни, як головний акцентний елемент в просторі.

5 переваг, чому фотошпалери карта світу купити варто в нашому магазині?

 1. Широкий каталог, який постійно поповнюється новими зображеннями.
 2. Можливість замовити друк вашої фотографії на полотні.
 3. Широкий ціновий діапазон, щоб кожен знайшов відповідний для себе варіант.
 4. Швидка та безпечна відправка рулонів по всій Україні.
 5. Клієнту надається можливість вибору зручного способу оплати і підходящої кур'єрської служби.

Фотошпалери з картою Світу в Україні

З нами співпрацюють, як приватні клієнти, так і професійні дизайнери, які беруть на себе завдання з облаштування квартири, приватного будинку, дачі, офісу, магазину. З легкістю знайдете як сучасні зображення з підписами географічних об'єктів на українській мові, так і вінтажну оформлену в платині, срібному відтінках з підписами на латині. Така акцентна стіна з картою світу - затребуваний і не втрачає популярності тренд оформлення інтер'єру з 2019 року і до цього дня, вигідно підкреслює його переваги і виступає основним фактором, що задає настрій, що розділяє кімнати на важливі функціональні зони.