Текстури і фони

Знайдено товарів: 35.

Показати 1-32 з 35 товарів

Активні фільтри

Фотошпалери з каталогу «Фони і текстури»: багатофункціональні і універсальні рішення 

Фотошпалери з текстурою пісок з символом інь-янь

Шпалери є ефективним і швидким способом змінити ваш інтер'єр. Додати нових фарб і палітр в приміщенні. Також шпалери додадуть глибини і, в залежності від дизайну, руху, тепла і простору. Існують тисячі патернів, фонів і текстур на вибір, тому ви можете бути впевнені, що знайдете той, який вам абсолютно сподобається. Покриття для фотошпалер стійке і різноманітне по основам і структурам. 

Фотошпалери «Фони і текстури» купуйте за ціною виробника в Україні

Ремонт буває не тільки в квартирі. Оздоблення стін в навчальних, розважальних, державних і офісних приміщеннях вимагає особливої ​​уваги. У таких дизайнах не повинно бути відволікаючих від навчання або робочого процесу факторів, але створення атмосфери і настрою потрібне.

Виготовлення готових виробів відбувається на сучасному обладнанні, що дозволяє надрукувати практично будь-якого розміру виріб на замовлення. 

Акційні пропозиції можна побачити в нашому каталозі або уточнити у вашого менеджера, щоб отримати найбільш вигідну пропозицію по фотошпалерам.

Фотошпалери флізелінові з текстурою кожа

Фотошпалери «Фони і текстури» на стіну: поєднання з інтер'єром вашої квартири або приватного будинку 

Предметні зображення завжди носять активну емоцію і навантаження, і тому привертають до себе увагу. 

Даний каталог інтернет-магазину "Арт-Фотошпалери" представляє набір текстур і фонів, які впораються з завданням декорування стін. Є більш художні і нейтральні за змістом зображення.

Деякі фони можна використовувати для супутніх акцентній стін. Поєднувати, наприклад з фотошпалерами макрозображення або сюжетів старого міста, авто.

Підбирайте принт за допомогою дизайнера по функціональному призначенню приміщення: 

  • У вітальню: яскраві лінії і фігури;
  • Для спальні: краплі води, камінчики , крила метеликів;
  • Для дитячої: нейтральні, векторні фони;
  • В офісні кабінети: фони цегли, дерево, геометрія. 

Престижні шпалери з фоном різних відтінків можна купити на замовлення. Стереоскопічний ефект фотошпалер на паперовій або флізеліновій основі з безформними лініями створять настрій для творчості і роздумів, а також розширять простір невеликих кімнат. 

Фотошпалери с текстурою ка'мяної стіни

Фоном може служити фото листяних патернів крупним планом ˗ ​​мікротренд останніх років в інтер'єрі. Зображення величезних осіннього листя суцільним полотном чудово оформлять стіни кухні і їдальні. 

Вінілові безшовні фотошпалери застосовні в обробці не тільки стін, але і стелі. Для любителів реалістичних сюжетів виберете фотошпалери з фотофон блакитного або зоряного неба. Популярні фото з кавовими зернами або скрипковими ключами стануть фоном в затишних маленьких кав'ярнях. 

Фотошпалери з текстурою «в'язаний льон»: тренд останніх сезонів

Вироби з фонами і текстурами під замовлення і в наявності на нашому сайті підійдуть для кожного споживача: вибирайте вподобану картинку, відправляйте форму замовлення, чекайте консультації дизайнера.

Фотошпалери текстури та фони з зеленим газоном

Ми завжди рекомендуємо використовувати кваліфікованого фахівця для вибору шпалер. Робота з дизайнером інтер'єрів допоможе не тільки переконатися, що шпалери вписуються в ваш загальний бюджет, а й уточнити розміри і кількість для покупки.