Питання та відповіді

Чи можна мити готові вироби?

Шпалери з чистого флізеліну і текстуру гладь ми не рекомендуємо мити, так як матеріал може розмокнути, а ось на флізеліновій основі з вініловим покриттям не так сильно бояться вологи. Протирати їх рекомендуємо в тому випадку якщо є забруднення і не сильно притискаючи вологою губкою.

З яких матеріалів виготовляються товари?

У нас ви можете вибрати кілька типів основ.

  1. Флізелінова основа з вініловим покриттям - це найпоширеніші і практичні фотошпалери.
  2. Чистий флізелін - має один шар, він складається з довгих волокон целюлози і полімерів зв'язуючих їх. Є екологічно чистим.

Чи можна використовувати в кімнаті дитини?

Для дитячої ми рекомендуємо використовувати шпалери з чистого флізеліну, так як це екологічно чистий матеріал, вони складаються з волокон целюлози і полімерів які їх з'єднують. 

Чи можна надрукувати своє зображення?

Звичайно! Ви можете надрукувати своє зображення або фото. Для цього необхідно відправити Ваше зображення нам на пошту, щоб дизайнер визначив в якому максимальному розмірі ми зможемо його для Вас надрукувати!

Який тип основи та текстури краще підходить для кухні?

Для кухні оптимальним вибором буде вибір на флізеліновій основі з вініловим покриттям, так як саме вони більш стійкі до вологого очищення. Однозначно не рекомендуємо текстуру глянець та чистий флізелін, так як вони дуже погано переносять підвищену вологість.

Яка максимальна ширина рулону?

Ширина роздруківки виробу на флізеліновій, паперовій основі з вініловим покриттям, а також текстура чистий флізелін - становить 100 сантиметрів. Паперова основа класу економ на текстурі глянець можна по ширині друкувати в розмірі 128 сантиметрів.

Як отримати промокод на додаткову знижку?

Промокоди на додаткову знижку можливо отримати наступними способами:

  • На нашій сторінці в Facebook;
  • Підписавшись на розсилку;
  • Також промокод можна запитати в нашого менеджера через вайбер чат. Якщо на даний період будуть активні промокоди, менеджер вам його передасть.